Веломаршрут, оглядові майданчики, фотозони: на Вовчинцях створять велику відпочинкову зону

Сьогодні, 24 липня, в Івано-Франківську презентували проєкт «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» (URBforDAN).

У рамках проєкту на Вовчинецькому пагорбі планують облаштувати рекреаційну зону із веломаршрутом, оглядовими майданчиками, відпочинковими зонами для відвідувачів різного віку.

Архітектор, дизайнер Ірина Чолій розповіла, що проєкт поділений на кілька частин. Зокрема, йдеться про лісову локацію, із трасою для велосипедистів та відпочинковими зонами для дітей; оглядові майданчики, на одному з яких розмістять бінокль. Також буде локація зі столиками, де можна влаштувати пікнік, східці-тераса, де можна буде позасмагати, займатися йогою. А ще для відпочивальників там облаштують фонозони.

“Це екологічний проєкт, тому ми дотримуємося цієї лінії і використовуємо лише натуральні матеріали: дерево та метал”, – наголошує Чолій.

Уляна Сидор, менеджерка проєкту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» розповіла про те, що сьогодні вони хочуть почути думку людей, щоб до оголошення тендеру знати, чи подобається мешканцям ця ідея. Саме тому зустріч транслювали у соцмережах і сподіваються на активне обговорення серед мешканців.

“Хочемо знати, що всі відвідувачі цієї території задоволені проєктом, і що на Вовчинецький пагорб ми привабимо ще більше користувачів, нових відвідувачів. Також ми націлені на туристів, бо пагорб може мати туристичний попит. Будуть і інстаграмні локації, щоб цікаво було й молоді”, – пояснює жінка.

Завершити роботи на цій локації планують в березні 2021 року, вартість проєкту – трохи більше 213 тисяч євро, зокрема 2,8 млн грн витратять на саме обладнання.

Нагадаємо, на Прикарпатті люди самостійно створюють рекреаційну зону (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *