Вчені вимагають аби ВООЗ змінила рекомендації щодо профілактики COVID-19: про що йдеться

Група з 239 вчених з 32 країн планує найближчими днями оприлюднити у науковому журналі відкритого листа до Всесвітньої організації охорони здоров’я з вимогою переглянути рекомендації щодо профілактики коронавірусної інфекції, повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на американське видання New York Times.

Вчені наполягають на тому, що вірус може передаватися повітряно-крапельним шляхом, тобто вірусні часточки можуть витати в повітрі у закритих приміщеннях і заражати людей при диханні.

Якщо повітряно-крапельний шлях передачі є значущим фактором пандемії, особливо в приміщеннях з поганою вентиляцією, то «наслідки в плані стримування інфекції буде значним», зазначає видання. Це може означати, що маски треба носити в приміщеннях навіть при дотриманні соціальної дистанції.

Медичному персоналу може знадобитися носити захисні маски N95 «для фільтрації навіть найдрібніших респіраторних крапель при роботи з коронавірусними пацієнтами».

Крім того, вчені пропонують переглянути конструкцію вентиляційним систем, щоб «мінімізувати рециркуляцію повітря».

За матеріалом New York Times, нещодавній сплеск числа жертв після відновлення роботи команій та офісної діяльності підтвердити «те, про що чимало вчених говорять вже кілька місяців, а саме – що вірус застоюється в повітрі приміщень, заражаючи тих, хто перебуває поруч».

Як повідомляла група «ІС», в Японії створили робота, який може дезінфікувати приміщення.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *