Український прем’єр зустрівся з прибацаним Фіцо і примусив того попуститись

24 січня в Ужгороде пройшла офіційна зустріч українского прем’єра Шмигаля та його словацького колеги Роберта Фіцо, відомого своїми антиукраїнськими та відверто промосковськими поглядами.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; margin: 10px 0; order: -2; } #mobileBranding { margin: 0 !important; } }

За підсумкками зустрічі та переговорів стало відомо, що словаки доведеться трохи попуститися та не бути таким прибацаним.

Підсумки переговорів:

Уряд Словаччини не блокуватиме купівлю Україною зброї та техніки у словацького бізнесу. країни будуть співпрацювати у питанні поставок з боку словацької компанії техніки для зведення оборонних рубежів. Словаччина підтримає програму Ukraine Facility, яка передбачає виділення Україні 50 млрд євро з боку Європейського Союзу.

“Прем’єр Фіцо запевнив мене у повній підтримці євроінтеграційних прагнень України. Україна та Словаччина продовжать плідну співпрацю заради безпеки та процвітання наших країн”, – написав про зустріч пан Шмигаль.

Також він висловив вдячність словацькому народу, який допомагає Україні та українцям у ці непрості часи.

Також Шмигаль повідомиа, що за підсумками зустрічі з Прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо підписали спільну заяву, яка посилить наші двосторонні відносини на основі взаємної довіри та поваги.

Зокрема, цією заявою:

підтвердили готовність до подальшої співпраці, спрямованої на повагу до територіальної цілісності та суверенітету України в межах її міжнародно визнаних кордонів. відзначили тверду та послідовну підтримку Словацької Республіки європейської інтеграції України. висловили підтримку Формули миру Президента України Володимира Зеленського. наголосили на важливості участі Словаччини у відновленні України та призначення Віце-прем’єр-міністра з плану відновлення, стійкості та економіки знань Словацької Республіки. підтвердили важливість участі Словаччини у гуманітарному розмінуванні України. відзначили важливість спільних зусиль щодо забезпечення глобальної продовольчої безпеки, підвищення транзитного потенціалу для експорту української сільськогосподарської продукції. підкреслили важливість розвитку військово-технічного співробітництва на комерційній основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *