У справі про прослуховування журналіста "Схем" Ткача провели слідчий експеримент

У справі про ймовірне прослуховування журналіста програми “Схеми” Михайла Ткача правоохоронці провели слідчий експеримент. Поліція з’ясовувала, чи чути у квартирах на останньому поверсі свердління, якщо воно відбувається на горищі, розповів адвокат журналіста Анатолій Попов. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

За його словами, 17 серпня на огляд місця події приїхала слідчо-оперативна група Нацполіції та експерт науково-дослідного експертного криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ.

Адвокат вважає, що такі слідчі дії не матимуть суттєвого значення для розслідування. Він підкреслив, що перевірка спецтехнікою, яку в Нацполіції обіцяли провести починаючи з 8 серпня, досі не відбулася.

“Із 8-го числа ми просимо, щоб слідчі провели дослідження горища і квартири Михайла Ткача із застосуванням спеціальних засобів, які можуть виявити прослуховувальну апаратуру, втім, цього не відбувається. Сьогодні з’явився експерт, але він тільки подивився на отвори”, – зазначив Попов.

Він пояснив, що завданням експерта було з’ясувати, з якого боку свердлили отвори – зверху чи знизу. З’ясувалося, що свердлили з горища.

“Ніякого значення цей слідчий експеримент не має. Це втрата часу і неефективне розслідування кримінальної справи”, – додав адвокат.

Михайло Ткач повідомив, що виявив ознаки прослуховування у своїй квартирі 8 серпня. За його словами, протягом кількох тижнів до цього йому “кілька разів надходили попередження про те, що його журналістська діяльність дратує високопосадовців” і щодо нього “почали активно працювати”.

За заявою Ткача поліція Києва відкрила кримінальне провадження.

11 серпня стало відомо, що Ткач подав скаргу на бездіяльність слідчих Національної поліції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *