У НАТО впевнені, що Росії бракує військ і боєприпасів для великого наступу в Україні, – Reuters

Попри те, що Росія активно нарощує виробництво снарядів їй все ще бракує боєприпасів та “живої сили” та відновлення широкомасштабного наступу в Україні.

Про це заявив високопоставлений представник НАТО, пише Reuters, передає УНН.

Зокрема, у НАТО вказують на те, як швидко Україна зупинила російські війська на Харківщині. Менш як тиждень, окупантів зупинили Сили оборони, і з того часу нападники просунулись під Вовчанськом приблизно на 200 метрів.

До того ж на Донбасі вже кілька місяців тривають спроби захопити Часів Яр, що має стратегічне значення. За словами посадовця, на полі бою РФ зазнає “дуже великих” втрат, намагаючись утримати невеликі територіальні здобутки і не маючи достатньої кількості військ та боєприпасів для широкомасштабного наступу.

“Що їм доводиться робити, так це наказувати недоукомплектованим, недосвідченим підрозділам рухатися в райони для досягнення нереалістичних цілей”, – пояснив посадовець, який говорив на умовах анонімності.

Він впевнений, що для проведення справжніх наступальних операцій Росії доведеться забезпечити значні поставки боєприпасів з інших країн на додаток до тих, що вона вже отримує від Ірану і Північної Кореї.

 “І Володимиру Путіну доведеться віддати наказ про нову широкомасштабну мобілізацію”, – впевнений посадовець з НАТО. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *