У Карпатах лісівники відновлюють вівчарство (відео)

У високогір’ї Карпат лісівники Гринявського лісгоспу відновлюють вівчарство.

Для цього орендували полонину Луковицю, що знаходиться на висоті 1300 метрів над рівнем моря та має площу 268 гектарів. Для вівчарів лісівники збудували хату-стаю, а у Гостівецькому лісництві побудували зимівник для тварин, пише Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства

З середини травня до ранньої осені на полонині п’ятеро вівчарів випасають понад 100 овець. Вони невибагливі тварини, і можуть пастись у ярах, непридатних для ріллі землях. На неугіддях, як правило, розводяться різні шкідники, вівці допомагають боротися з ними.

Насамперед тварини дають корисну продукцію: м’ясо, молоко, вовну. З молока роблять сири – вурду, бринзу, будз. Вовна йде на кожухи, килими, ліжники. 

Читайте також: Вчителька з Прикарпаття схудла на 25 кілограмів, щоб піти з учнями в гори (ВІДЕО)

Вівчарство на полонині “Луковиця”

У високогір’ї Карпат лісівники Гринявського лісгоспу відновлюють вівчарство. Для цього орендували полонину Луковицю, що знаходиться на висоті 1300 метрів над рівнем моря та має площу 268 гектарів. Для вівчарів лісівники збудували хату-стаю, а у Гостівецькому лісництві побудували зимівник для тварин.З середини травня до ранньої осені на полонині п’ятеро вівчарів випасають понад 100 овець.Вівці невибагливі тварини, і можуть випасатися у ярах, непридатних для ріллі землях. На неугіддях, як правило, розводяться різні шкідники, вівці допомагають боротися з ними. Та насамперед вівці дають корисну продукцію: м’ясо, молоко, вовну. З молока роблять сири – вурду, бринзу, будз. Вовна йде на кожухи, килими, ліжники.Працівники Гринявського лісгоспу бережуть ліс і традиції рідного краю!

Gepostet von Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства am Dienstag, 26. Mai 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *