У Франківську презентували мультфільм про правила безпеки для дітей

Мультфільм, який навчає дітей правил безпеки, презентували сьогодні, 31 липня, в Івано-Франківську.

Створили його представники громадської організації “Інститут неформальної освіти” та Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області, інформує Суспільне. 

Дитина йде вулицею, за нею – невідомий чоловік. Так розпочинається перший мультфільм про правила безпеки. Далі у відео – інструкція про те, як чинити у тій чи іншій ситуації. Всього відзняли 5 мультфільмів. Кожен з них демонструє певну ситуацію, в яку може потрапити дитина, перебуваючи без дорослих.

Роботу над зйомкою відео розпочали у травні.

“Якщо працює команда дітей, зазвичай від семи до десяти, то їм потрібно 4 години, щоб створити мультфільм. Плюс 2-6 годин на монтаж. Цей мультфільм ми створювали 35 годин, бо у нас не було команди з дітей, – каже членкиня ГО “Інститут неформальної освіти” Анастасія Маліборська. – Було важливо більш-менш красиво і доступно передати саму ідею мультфільму, щоб діти подивилися на нього і зрозуміли щось для себе”.

Заступник начальника патрульної поліції області Андрій Киричук розповідає, що мета таких мультфільмів – доступно донести до дітей правила безпеки та вбезпечити їх від протиправних посягань

Відеофайли показуватимуть в освітніх закладах, коли поліцейські будуть проводити заняття.

“На відеофайлах видно, як має поводити себе дитина в тій чи інший ситуації, в тих чи інших умовах, коли їй загрожує небезпека. Як чинити, де в який момент викликати поліцію, звернутися до дорослих для того, щоб убезпечити себе”, – пояснює Андрій Киричук.

Показувати мультфільм будуть дітям до десяти років.

Нагадаємо, прикарпатців кличуть на щорічний літературний конкурс есеїв. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *