У Франківському університеті нафти і газу встановили установку для буріння та ремонту свердловин

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з’явилась мобільна установка для буріння та ремонту свердловин «SKYTOP – 550».

Її змонтували працівники філії «УГВ – Сервіс» АТ «Укргазвидобування» для облаштування навчального полігону, на якому студенти профільних спеціальностей матимуть змогу проводити важливі науково-дослідні та лабораторні роботи у межах вивчення дисципліни «Машини та обладнання для видобутку нафти і газу», повідомляють в університеті.

Установка слугуватиме також для практичних занять та навчальних практик кафедри буріння свердловин Інституту нафтогазової інженерії та кафедри нафтогазових машин та обладнання ІІМР.

Зауважимо, Івано-Франківський національний університет нафти і газу уклав меморандум про співпрацю з Технологічним інститутом Південної Альберти (SAIT) – канадською політехнікою. Партнерство сприятиме розвитку програм академічної мобільності викладачів та студентів, розробці та реалізації програм технічного навчання, пов’язаних з нафтогазовою галуззю, професіями та ін.

До теми: ІФНМУ отримав доступ до безплатних курсів від Гарвардського університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *