Три золота та бронзу здобули франківські спортсмени на Чемпіонаті Європи з таеквон-До

З 17 по 21 квітня в Словенії, місто Копер, пройшов Чемпіонат Європи з таеквон-до І.Т.Ф. Україна виборола друге загальнокомандне місце, поступившись збірній Греції.

Як інформують в Управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, у змаганнях взяли участь 30 країн та близько 1000 учасників.

В віковій категорії 11-13 років Україна посіла перше місце. Спортсмени з Івано-Франківська здобули наступні нагороди – Яковишин Наталія два золота:  формальний комплекс (туль) та спаринг до 51кг.

Токарева Дзвенислава здобула золото та бронзу – спаринг до 55кг, а бронзу у формальному комплексі (туль).

Слюсар Валентин змагався в спаррингу, особиста та командна спецтехніка. На пʼєдестал взійти не вдалося та здобув неймовірний досвід на майбутнє.

«Управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації щиро вітає спортсменів та тренерів з успішними виступами на міжнародній арені!», – зазначили в Управлінні.