Російська армія почала зазнавати великих втрат в Україні через системи HIMARS

Західна зброя, що надійшла до розпорядження українських військових, дозволила їм завдавати надточних ударів по російських складах з боєприпасами, штабами та командними пунктами російських військ, а також знищувати військову техніку.

Отримавши артилерійські ракетні системи HIMARS та іншу далекобійну зброю, Україна з новою силою почала знищувати особовий склад та військову техніку російських окупаційних військ.

Українські військові за останні два тижні, з початку липня, завдали понад 15 точних ударів по складах боєприпасів та інших об’єктів російських військ, які перебувають у їхньому глибокому тилу на зайнятих ними територіях України. Склади та інші уражені об’єкти знаходилися на відстані до 75 км від лінії фронту.

Знищення складів вкрай болісно вдарило по російських військах. Істотно знизило вогневі можливості та наступальний потенціал російської армії.

Внаслідок одного з таких ракетних ударів Збройних сил України за складом боєприпасів у Шахтарську українські військові знищили практично всіх заступників командира 106 дивізії ВДВ РФ.

Військові експерти солідарні на думці, що говорити про остаточний перелом в українсько-російській війні ще зарано, але те, що він уже починається, це факт. Українські військові зупинили просування російської армії та підготували ґрунт для проведення контратаки та звільнення окупованих територій.

Російська армія навпаки видихнулася, вичерпала наступальний потенціал і гостро потребує поповнення як особового складу, так і техніки та боєприпасів.

Хоч якось пояснити російському суспільству відсутність у найближчому майбутньому перемог і просування російської армії в Україні президент РФ Володимир Путін дав вказівку міністру оборони РФ Сергію Шойгу дати відпочити військам, які брали участь у захопленні Луганської області.

Постачання західної зброї неухильно, повільно, але впевнено схиляють шальки терезів на користь Збройних сил України. На тлі збільшення поставок важкого озброєння в Україну, у найближчій перспективі на російську армію чекає лише збільшення втрат у живій силі та техніці.

Збройні сили України довели всьому світу, що здатні протистояти другій армії світу і не лише протистояти, а й перемогти її.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *