Режим припинення вогню на Донбасі дотримується, — Олексій Данілов

За даними Головного ситуаційного центру при Раді національної безпеки і оборони України, режим припинення вогню на Донбасі з опівночі 27 липня 2020 року виконується. Вже два тижні без пострілів з важкого озброєння і бойових втрат, а поодинокі випадки його порушення не мають системного характеру, інформує прес-центр РНБОУ.

На відміну від багатьох раніше оголошених припинень вогню, які налічували декілька днів, два тижні на Донбасі не чутно пострілів, зазначив Секретар Ради Національно оборони та безпеки Олексій Данілов.

Він висловив сподівання, що досягнуті Тристоронньою контактною групою домовленості й надалі будуть виконуватися, підкріплюються щоденними даними, опрацьованими програмно-апаратним комплексом СОТА, що дозволяє проводити комплексний аналіз для підготовки та прийняття рішень у сфері національної безпеки і оборони.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, оборонно-промисловий комплекс країни зосередиться на забезпеченні армії високотехнологічним озброєнням.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *