"Кохання – не туризм". Влада Франції спростить видавання віз іноземцям, які перебувають у цивільному шлюбі з французами

Влада Франції спростить візові процедури для возз’єднання інтернаціональних сімейних пар, розлучених пандемією COVID-19. Про це в ефірі France Inter 17 вересня заявив держсекретар міністерства закордонних справ Клеман Бон.

За його словами, процедура, яку запровадили на початку серпня, працює занадто повільно і не дає змоги розв’язати проблеми сімей, у яких один із партнерів є французом, а інший – іноземцем, але їхнього шлюбу не зареєстровано офіційно. Уже наступного тижня до законодавства внесуть зміни, стверджує Бон.

У червні пари, розлучені через карантинні та бюрократичні обмеження, запустили в інтернеті кампанію під назвою “Кохання – не туризм”. Вони вимагали зняти обмеження для повернення до Франції осіб, які перебувають у цивільному шлюбі з французами. Кампанія незабаром стала міжнародною.

Члени руху заявили, що після зняття локдауну процедура отримання візи стала вкрай складною і принизливою, пише Le Monde із посиланням на AFP. Від громадян інших держав у консульських установах вимагали підтвердження романтичних стосунків із громадянами Франції.

17 березня у зв’язку з пандемією коронавірусу Євросоюз закрив зовнішні кордони. Їх частково відкрили 1 липня – для жителів країн, у яких рівень інфікування нижчий за середній у ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *