"Будь-яку причину можна пережити". Нардеп від "Слуги народу" висловився за цілковиту заборону абортів

Нардеп від “Слуги народу” Юрій Камельчук виступив на підтримку рішення Конституційного суду Польщі про посилення умов для проведення абортів. Про це він сказав в ефірі каналу “Наш” 29 жовтня.

“Я цю ідею – заборону абортів – підтримую. Це моя особиста позиція. На мій погляд, це, як не крути, вбивство. Є винятки у світовій практиці, які, зокрема, говорять про те, що коли є чітко визначена загроза життю жінки, тоді під наглядом лікарів це може бути здійснено. Але ці речі мають бути дуже чітко прописані…” – сказав Камельчук.

Журналістка нагадала про випадки небажаної вагітності або вагітності внаслідок зґвалтування, проте депутат вважає, що це не може бути достатньою підставою для аборту.

“Моя позиція, що народження дитини – це є щось таке непорушне, що не можна порівнювати із самим початком, за якої причини це сталося. Більше того, будь-яку причину можна пережити, але усвідомлення того, що в тебе могла бути дитина і ти її своїми ж руками вбила, – навряд чи, тому що це набагато складніше, ніж усі попередні причини”, – сказав нардеп.

За словами Камельчука, для нього дозвіл на аборти “десь із того самого рівня, як дозволити проституцію”.

22 жовтня Конституційний суд Польщі вніс зміни до ухваленого 1993 року закону про планування сім’ї, захист людського плода й умови дозволу переривання вагітності. Серед іншого, КС заборонив проведення абортів, якщо у плода діагностовано невиліковне захворювання. Рішення суду спровокувало масові протести в Польщі, які тривають досі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *