Опитування покупців: 49% купують через лояльну ціну, 28% – за наявності гарантії

Опитування, організоване брендом «Фокстрот», показало, що користувачі приймають рішення про покупку, грунтуючись на ціні, а потім – за наявності гарантії на товар.

Покупець вважає своєю цінністю безпеку здійснення покупки – такі результати показало опитування читачів онлайн ресурсу про техніку та технології, ініційоване брендом Фокстрот.

>У опитуванні брали участь 1037 читачів онлайн ресурсу про техніку: 48,7% жінки, 51,3% чоловіки віком від 25 до 44 років.

Так, 49% назвали першим фактором, на який вони спираються при вирішенні зробити покупку, – ціну на товар і розмір знижки.

28% назвали таким фактором наявність офіційної гарантії від виробника. Ще 12% вважають що впливає на рішення про покупку фактор наявності кешбеку, а 11% – можливість взяти кредит на товар. Таким чином, практично кожен третій учасник опитування відповів, що наявність гарантії на товар – друга після ціни підстава зробити покупку саме цього товару.

– Ми не здивовані тому, що покупець нарівні з ціною вибирає безпеку, адже гарантія виробника – це впевненість в тому, що проблема, яка виникла у покупця в післяпродажний період в рамках гарантійних зобов’язань буде вирішена якісно і у встановлені терміни за рахунок виробника, – резюмував результати опитування виконавчий директор «Фокстрот» Олексій Зозуля. – Фокстрот розуміє цінності «відповідальність» і «надійність» як свою конкурентну перевагу, і бореться за лояльність покупця, надаючи зручний, швидкий і надійний сервіс як в процесі продажу товару, так і при постпродажному обслуговуванны.

Працюючи виключно в правовому полі, бренд Фокстрот супроводжує покупку і фіскальним чеком, і гарантійним талоном.

Євген Кобець, керівник управління сервісу мережі Фокстрот підтверджує, що підставою для включення в післяпродажне обслуговування товару в роботу авторизованого сервісного центру є наявність фіскального чека та гарантійного талону. «Якщо ж цього набору документів у покупця немає, далі виробник товару може відмовити в безкоштовному обслуговуванні техніки, грунтуючись на законодавстві України від 2017 року – Постанові КМУ №231, і покупець не зможе компенсувати витрати за допомогою ресурсів виробника техніки, – каже Євген.

– Але наші фахівці в магазині можуть відновити загублений фіскальний чек, а СЦ може по фіскальному чеку приймати товар на гарантійне обслуговування. Якщо гарантійний талон зіпсований або загубився, ми беремо на себе подальшу комунікацію з брендом виробника, розуміючи всю важливість  вирішення питання на користь клієнта, – уточнює Євген Кобець.

Він розповів про досвід Фокстроту дотримуватися гарантійних зобов’язань під час всеукраїнського карантину, коли безпека стала невід’ємною умовою організації торгівлі в Україні та в усьому світі: «Навіть в умовах самоізоляції клієнтів ми знайшли спосіб швидко і безпечно доставляти техніку на сервісне обслуговування з дому в сервісний центр, коли клієнт самостійно готував весь необхідний пакет документів: фото техніки, фіскального чека, гарантійного талона, заяву, прикріплене до заявки в момент звернення до call-центр компанії. Далі, за бажанням клієнта, приїжджав кур’єр або ж покупець самостійно відправляв техніку через відділення поштового оператора, отримавши від нас повідомлення з номером заявки ремонту».

Нагадаємо, що раніше в дослідженні KPMG зазначалося, що наразі «в глобальному масштабі з’явився новий споживач: він відчуває фінансові труднощі, активно використовує цифрові технології і більш вибірковий у прийнятті рішень про покупку».

Опитування показало, що для нового споживача співвідношення ціна / якість є єдиним найбільш важливим фактором при прийнятті рішень (62%). Ціна стає пріоритетним фактором при здійсненні покупки. На друге місце виходить особиста безпека споживача (40%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *