Марцінків розповів, як житиме Франківськ у “червоній зоні” карантину

Сьогодні, 16 жовтня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, як житиме місто у “червоній зоні” карантину.

Нагадаємо, що з 19 жовтня Івано-Франківськ знову перебуватиме у “червоній зоні”.

Мер запевняє, що Кабмін та комісія з надзвичайних ситуацій врахували пропозиції міських голів і дала можливість цим рішенням працювати дошкільним закладам та громадському транспорту. 

“Хочу заспокоїти франківців. Ми справді потрапили до “червоної зони”. Транспорт працюватиме так, як завжди, немає вимоги щодо спецперевезень. Вимога тільки про сидячі місця та у масках”, – каже Руслан Марцінків. 

Крім того, працюватимуть усі торговельно-розважальні комплекси у звичному режимі. 

Мер подякував уряду, який врахував пропозиції міських голів щодо роботи закладів освіти, громадського транспорту та бізнесу. Поїзди курсуватимуть у звичному режимі.

“Садочки працюватимуть у звичному режимі. Щодо шкіл – чекаю пропозицій від департаменту, шкіл, вчителів та батьків. Ми й так планували з п’ятниці зробити дистанційне навчання у зв’язку з виборами“, – зазначає мер.

Міський голова каже, що обмеження стосуватимуться масових заходів – можуть бути присутні тільки 20 осіб. Також є обмеження по роботі кінотеатрів. 

Щодо хворих на коронавірус, то у міських лікарнях є 288 пацієнтів. 15 людей – у реанімації. 

“Статистика майже півтора місяця тримається однакова”, – зауважує мер. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *