Хвора ненажерливість Криклія

Владислав Криклій

В момент призначення в крісло міністра Владислав Криклій спочатку проявляв лише хворобливі симптоми заробляння на всіх і на всьому, які згодом переросли в клінічний діагноз.

Ось Владиславчик добрався і до Українського Дунайського Пароплавства.

Задумав провернути аферу з передачею державного флоту компаній ПрАТ УДП зареєстрованій тільки но в 2020 році угорській компанії Business Shipping Company Kft. Що цікаво, 100% акцій Business Shipping Company Kft належить панамській Danubo Special Shipping S.A., яку в офіційних документах називають дочіркою ПрАТ УДП.

Отака аж дуже сумнівна операція пояснюється Владиславом щирим бажанням створення єдиного європейського оператора, консолідації в його межах флоту компаній іноземних юрисдикцій, що посприяє процесу деофшоризації та залучення кредитних коштів інвесторів для оновлення та модернізації застарілого флоту, стратегічного розвитку Дунайського пароплавства, полегшення доступу до іноземних кредитів і усяке таке..

В чому брехня Криклія? Поясню на декількох тезах.

Зважаючи на практику проведення закордонними фінансовими установами процедури виділення кредитів, отримання кредиту компанією Business Shipping Company Kft є нереальним. По перше, угорська компанія заснована тільки у 2020 році і не має будь-якої кредитної історії, по друге, 100% власником Business Shipping Company Kft є панамська Danubo Special Shipping S.A., що з огляду на критерії FATF є підставою запідозрити акціонера у відмиванні незаконних коштів.

І по третє, а знаєте, що теперішнього часу група панамських компаній Danubo Special Shipping S.A. юридично не належить ПрАТ УДП? Сертифікати акцій на пред’явника лише зберігаються в держкомпанії. Але в статутному капіталі ПрАТ УДП жодних відомостей про це немає.

Ціна питання афери? В управлінні дочірніх компаній ПрАТ УДП перебуває більш ніж 100 барж. Отож.

До речі, «вельмишановного» міністра аж ніяк не збентежило, що навіть Статутом ПрАТ УДП  передбачено, якщо ринкова вартість майна перевищує 25% вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності, то рішення про надання згоди на вчинення такого правочину приймається загальними зборами товариства. Загальними зборами, а не ним!

А потім Криклій планує передати в управління угорській компанії не тільки флот, який знаходиться на балансі дочірніх підприємств, але й плавзасоби, що перебувають на балансі самого ПрАТ УДП.

Тепер всім зрозуміло, що ідея передачі флоту УДП угорській компанії має на меті тільки одне – прибрати до власних рук «ласий шматок» пароплавства.

А згадайте, як місяць тому Криклій піарився на всіх телеканалах, що він і тільки він врятував 35 барж Дунайського пароплавства. Отакий рятівник.

Можна констатувати, що Українське Дунайське пароплавство вже чекає сумнозвісна доля Чорноморського морського пароплавства…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *