Кампанія із боротьби з COVID-19 охопила понад 15 млн українців – Інститут когнітивного моделювання

Кампанію про пандемію COVID-19 побачило понад 15 млн людей в Україні, заявив засновник Інституту когнітивного моделювання (ІКМ) Віктор Березенко. ІКМ відповідає за комунікаційний супровід Міністерства охорони здоров’я, пише “РБК-Україна”.

“Загальне охоплення розроблених нами інформаційних кампаній для МОЗ України сягає понад 15 млн користувачів мережі Facebook. З огляду на важливість і специфіку проєкту ми змогли досягти неймовірних результатів”, – сказав Березенко.

Він зазначив, що Facebook надає для кампанії безкоштовну рекламу і оперативну підтримку.

Надання людям достовірної та авторитетної інформації про вірус – критично важливе для обмеження негативного впливу пандемії, додав менеджер Facebook із роботи з урядами й політикою в Центральній та Східній Європі Оскар Бращинські.

“Тому ми підтримуємо роботу глобальної спільноти, пов’язану з охороною здоров’я, задля безпеки та інформованості людей під час коронавірусної кризи. Ми раді, що змогли допомогти Україні в цей непростий час”, – цитує представника соцмережі агентство.

СЕО ІКМ Світлана Павелецька подякувала Facebook за допомогу в поширенні інформації, що було особливо критично на початку пандемії.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Станом на 8 вересня в Україні зареєстровано 140 479 випадків коронавірусної інфекції, упродовж останньої доби їх побільшало на 2411. Від початку епідемії померло 2934 хворі на COVID-19, вилікували – 63 546.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *