Ярмарок «безправ’я»: як Правління УЗ торгує посадами.

Ходять стійкі «чутки», що керівники УЗ, що входять до правління, і зубами чіпляються за свої дохідні місця, і передчуваючи, що за розвал УЗ вони скоро підуть «з речами на вихід», мабуть, вирішили під кінець своєї каденції нажити грошенят. Хлопці влаштували прямо таки ярмарок розпродажі посад: в депо, департаментах, ремонтних підприємствах, а особливо в акціонерних товариствах, в яких директора, по суті, нічим не захищені, так як за сім місяців, що минули з моменту переходу ПРАТов на нову форму управління,

Правління та Наглядова рада УЗ не спромігся підписати жодного контракту з керівниками підприємств!

А навіщо? Адже так простіше торгувати посадами! Безправний, в.о. Директора, що може бути краще ?! Створи будь-хто, висмоктаний з пальця, придуманий інформаційний привід – і все, можна приступати до продажу !!!

Покупці зрозумілі – все ті ж колишні «контролери» потоків на УЗ, які, за старою схемою, підключили одіозних народних депутатів і різні територіальні ОЗУ для фінансування та вирішення питань! Ці хлопці сплять і бачать момент, коли вони повернутися на старі позиції, очолять корупційні схеми, які останні півроку успішно виявляють і руйнують ряд керівників, які прийшли на зміну смотрящим!

Боротьба йде, як то кажуть, не на життя, а на посаду. Прикладом тому є те, що відбувається на КВРЗ. Ходять чутки, що подібна доля може спіткати й інші акцііонерние суспільства належать УЗ. Сподіваємося, що здоровий глузд тих, хто представляє закон, візьмуть верх над феодальним мракобіссям і людською жадібністю, а профільні комітети і комісії у Верховній Раді візьмуть це під свій найжорсткіший контроль!

І на завершення, просимо главу ТСК Гришину і новостворену групу з розслідування діяльності УЗ в НАБУ, звернути на це свавілля найпильнішу увагу і знищити у зародку незаконні дії бравих «опричників» в Правлінні УЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *