Епідемія COVID-19. На Закарпатті посилили карантин

18 червня у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації з коронавірусною інфекцією в Закарпатській області посилили карантинні обмеження. Про це поінформувала обласна державна адміністрація (ОДА).

Рішення ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Останніми днями в області фіксують антирекорди виявлених хворих на COVID-19. Кількість нових випадків СОVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення становить 32,07 при заявленому показнику, який необхідний для послаблення карантину, не більше 12 осіб на 100 тис. населення”, – ідеться в повідомленні.

Комісія заборонила на всій території області “до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення”:

проведення масових культурно-розважальних заходів за участю понад 20 осіб (є низка винятків); організацію і проведення весільних заходів за участю понад 10 осіб; проведення похорону за участю більш ніж 10 осіб у приміщеннях і 20 осіб на відкритому повітрі; роботу спортзалів і спортивних заходів із кількістю учасників більш ніж 20; роботу дитсадків; роботу басейнів, спа та розважальних закладів; роботу ресторанів і кафе в закритих приміщеннях; міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

Крім того, в Закарпатті вирішили відновити роботу контрольно-пропускного пункту на автотрасі Київ – Чоп. Тут будуть перевіряти температуру тим, хто в’їжджає на територію області.

Станом на ранок 18 червня в Україні кількість підтверджених випадків COVID-19 сягнула 34 063 (у Закарпатській області 1882). Зафіксовано від початку епідемії 966 летальних випадків, 15 447 осіб одужали.

Карантин в Україні запровадили 12 березня. З 11 травня обмеження почали пом’якшувати. 20 травня Кабмін продовжив їх до 22 червня, але запровадив так званий адаптивний карантин: регіональній владі надали право послаблювати карантинні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації. На засіданні 17 червня дію адаптивного карантину було продовжено до 31 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *