Чи може українець співпрацювати з фсб!?

Повномасштабне російське вторгнення змінило життя всіх українців. Але, мабуть, не буде перебільшенням сказати, що без зв’язку людям було б набагато важче. І тому важливим, у цей період, є єдність та взаємний внесок в перемогу усіх ключових провайдерів телекомунікацій в Україні.

І прикро визнавати, що під час повномасштабного вторгнення рф деякі учасники ринку телекомунікацій свідомо підігрують ворогу.

Ще на початку 2021 року один з російських магістральних провайдерів продавав доступ до мережі майже 140 компаніям з України, і наразі невідомо скільки саме українського трафіку проходить через територию росії.

Так само невідомо, скільки ще українських провайдерів роздають інтернет на тимчасово захоплених росіянами територіях (надають послуги інтернету і трансляції проросійських телеканалів на тимчасово окупованих територіях та регулярно сплачують «податки» до російського бюджету) та в інший спосіб працюють на країну-окупанта.

Однією з таких компаній є ТОВ «Нетассіст» (інтернет-провайдер NetAssist – компанія, яка надає широкополосний доступ приватним клієнтам та організаціям).

Це компанія, яка ще до повномасштабного вторгнення співпрацювала з рф, систематично ухилялася від виконання рішення РНБО України щодо блокування російських соціальних мереж «ВКонтакте» та «Однокласники».

Керівник та засновник ТОВ «Нетассіст» Тульєв Максим Валерійович, народився 19.06.1979 в м. Києві. Позапартійний, атеїст. Неодружений, але має 22-річну доньку. У 3003-му році здобув вищу освіту радіотехніка у Національному Технічному Університеті України «КПІ», факультет РТФ. Як то кажуть «розумна голова, та дурневі дісталася». Максим Валерійович звичайно не дурень, і голова дійсно розумна, але в якийсь момент ця голова забула, що таке патріотизм, відданість Батьківщині, як то бути українцем… і не хоче знати ця голова хто ворог, терорист, окупант, який вбиває українців, безжально нищить все на своєму шляху та захоплює українські території. Ця голова думає лише про гроші і не важливо, що вони просякли кров’ю безневинно убієнних українців.

Відомо, що Тульєв має тісні зв’язки з провайдерами на ТОТ Криму, які співпрацюють з фсб та допомагають блокувати український контент на півострові та вираховувати проукраїнських громадян.

Фсб «потурбувалося» про свою агентуру і тих хто буде корисний в майбутньому заздалегідь попередили про евакуацію. В тому числі і агента Тульєва, який скористався попередженням та перед початком російського вторгнення виїхав за кордон до Іспанії.

Наразі фсб рф намагається повернути своїх агентів в сферу телекомунікаційних послуг України і не тільки.

RIPE NCC – це один з п’яти регіональних інтернет-регістраторів, який виконує розподілення інтернет-ресурсів, а також пов’язану з цим реєстрацію і координацію діяльності, направлену на глобальну підтримку функціонування Інтернету. Офіс знаходиться в Амстердамі, Нідерланди. І саме туди потягнулися фсбешні щупальці…

Зокрема, Максим Тульєв намагається, як ніби то український бізнесмен у сфері телекомунікацій проникнути до керівного складу регулятора RIPE NCC, що є прямою загрозою національній безпеці.

Правоохоронці викривають таких зрадників та припиняють їхню незаконну діяльність.

Кожного злочинця чекає невідворотна кара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *