Білий дім розкритикував російську вакцину від COVID-19

Російська вакцина від коронавірусної інфекції пройшла дуже мало клінічних випробувань. Про це заявила радниця американського президента Келліенн Конуей в ефірі телеканала Fox News.

Вона зазначила, що у США стандарти встановлює Федеральне управління з лікарських засобів, тоді як Росії до Штатів ще далеко.

За її словами, у Сполучених Штатах зараз шість варіантів вакцини на третій стадії розроблення, а у РФ ще не дійшли до цього.

Конуей також додала, що США наразі на завершальній стадії створення двох вакцин із шести потенційних препаратів. Вона зазначила, що, ймовірно, протягом наступних кількох місяців у країні з’являться сотні мільйонів доз вакцини.

21 липня перший заступник міністра оборони Росії Руслан Цаліков заявив, що перша вакцина від COVID-19 уже готова.

4 серпня в російському Національному дослідницькому центрі імені Гамалії уточнили, що планують почати дослідження вакцини від COVID-19 на дітях у січні-лютому наступного року.

11 серпня президент Росії Володимир Путін на нараді з членами уряду повідомив про реєстрацію першої у світі вакцини від коронавірусної інфекції. За словами президента Росії, його поінформували про те, що вакцина “працює” ефективно, формує стійкий імунітет і пройшла всі необхідні перевірки.

Також Путін заявив, що одна з його дочок уже зробила щеплення від коронавірусної інфекції вакциною російського виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *