Адвокат диявола: закарпатський правозахисник Олексій Фазекош захищатиме інтереси верхівки УПЦ МП

Днями постать Олексія Фазекоша стала вкотре популярною. І знову ж таки – в не найкращому амплуа.

Наближений до зрадника і колабораціоніста Віктора Медведчука та проросійської політичної партії «Український вибір», Олексій Фазекош захищатиме в суді настоятеля Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді – одіозного отця Сидора, який вважає, якщо ти не відвідуєш московську церкву – ти чорт і сатана.

Та шлях захисту канонічного «православ’я» Олексія Фазекоша на цьому тільки розпочався.

Днями Олексія Фазекоша помітили в місті Київ, де він представив свою «програму захисту» не будь-кому, а найвищим головам УПЦ МП. Після історії з Сидором його осінила думка, що на тлі викорінення агентів фсб в рясах, на московських попах можна непогано заробити..

Єдине чим керується правозахисник Фазекош – гонорар, тому верхівка УПЦ МП запропонувала йому винагороду, від якої він точно не відмовиться.

Цей адвокат відомий тим, що допомагав Іллі Киві складати іспит на право займатися адвокатською діяльністю в Закарпатті. Він має фіктивне адвокатське посвідчення та не складав відповідний іспит для зайняття адвокатською діяльністю. Вся його практика зводиться до того, щоб «змолотити» гроші.

Він є головою спілки адвокатів Закарпаття, організацією, що представляє інтереси більше ніж 700 адвокатів на Закарпатті.

Друзі Олексія Фазекоша з числа адвокатів навіть допомагали бойовикам Ківи уникати відповідальності.

У 2017 році він проходив у справі про відмивання коштів, де на рахунках його компанії виявилися суми, пов’язані з Віктором Медведчуком.

Після того як він вчергове впав обличчям в багнюку, Фазекош знову розпочав робити невдалі спроби покращити свою репутацію.

Чоловік видає з себе волонтера, «підтримує» наших бійців. І разом із цим, захищає агентів фсб в рясах…

Хто знає Фазекоша особисто – той знає, що цей чоловік талановитий у вмінні швидко пристосовуватися до політичних обставин, адже часто переміщується з однієї політичної сили в іншу. Туди, де йому вигідно.

Донедавна Фазекош був пов’язаний з проросійською партією «Український вибір» та безпосередньо з Віктором Медведчуком, але як тільки політичні умови змінилися, він негайно віддав перевагу іншій політичній силі, яка мала б забезпечити йому процвітання.

Він блискавично підтримав ідею Віктора Балоги не допускати депутатів від «ОПЗЖ» на сесії місцевих рад. Чого тільки варте епічне відео, на якому Олексій Фазекош оголосив Миколу Тищенка – лідером Закарпаття…

Досі не відомо як сприйняв цю імпровізацію сам Віктор Балога, але згадка про лицарів Мукачівського замку, які йшли в бій з гаслом «З мечем і Богом» не залишить байдужим нікого.

Хоча це пристосуванство може здатися неетичним та неприйнятним для багатьох людей, адвокатське законодавство України не містить обмежень щодо політичних переконань адвоката та його взаємин з різними політичними силами.

Олексій Фазекош – пристосуванець, який миттєво змінює свої погляди як шкарпетки. Імітуючи «юридичну підкованість», він всього лише намагається знайти шлях до особистого збагачення.

Запитання до усіх: чи справді цей «адвокат диявола» вартий того, щоб допомагати військовим, які кладуть своє життя, боронячи Україну від держави-терориста?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *