Редакція звертає увагу читачів, що багато популярних Telegram-каналів анонімні, а опубліковану в них інформацію важко верифікувати.
Зеленський думає, чи підписувати закон про легалізацію грального бізнесу
Telegram-канал “Легитимный” пише, що президент України Володимир Зеленський найближчими днями може підписати закон про легалізацію грального бізнесу. Водночас, стверджує паблік, в Офісі глави держави “тривають консультації щодо цього питання”.
“Президент ще може накласти вето на закон, щоб його відправили на доопрацювання. У цьому законопроєкті є нюанси, про які відомо Офісу президента. Битва за “ігорку” ще триває”, – підсумовує Telegram-канал.
Триває підготовка зустрічі Єрмака і Козака
Джерело “Легитимного” в Офісі президента заявляє, що розпочато підготовку зустрічі глави ОП Андрія Єрмака і заступника глави адміністрації президента РФ Дмитра Козака.
“Спочатку мають провести телефонні переговори, а після – зустріч. Можливо, вона відбудеться у Євросоюзі за участю [представників] Німеччини та Франції”, – указано в повідомленні.
Потураєв – головний лобіст законопроєкту “Про медіа”?
Шеф-редакторка видання LB.ua Соня Кошкіна пише, що голова профільного комітету Верховної Ради, нардеп від “Слуги народу” Микита Потураєв і далі лобіює законопроєкт “Про медіа”, проти якого виступає значна частина професійної спільноти.
“Проти законопроєкту в нинішній редакції виступила значна частина ЗМІ – всеукраїнських і регіональних, великих і не дуже, окремі журналісти і блогери. Словом, усі притомні люди. Не просто говорять, а волають: цей законопроєкт ухвалювати не можна! Його не виправити – просто повертати нахрін і розпочинати з нуля. Однак голова профільного комітету пан Потураєв уперто робить вигляд, що нічого цього немає. А всі, хто проти, – агенти Кремля, ой, вибачте, журналісти Медведчука. Усі ми. Так. А він – найрозумніший. Бачила я таке. Музика в таких випадках грає недовго”, – сказала журналістка.
“Слуга народу” змінює стратегію на місцевих виборах?
“Резидент” стверджує, що глава Офісу президента Андрій Єрмак запропонував змінити стратегію на місцевих виборах, “зробивши акцент на коаліційні угоди в регіонах”.
“Мета стратегії полягає в тому, щоб здобути якомога більше своїх голів [облрад] та секретарів міських рад, що створить ефект перемоги команди президента”, – пише паблік.