Закарпаття. Війна чи Піар…..

Вчора в одній із соціальних мереж побачив публікацію Голови Закарпатської ОДА Віктора Микити в якій говориться, що на Закарпатті тривають навчання спеціальної аварійної групи ДСНС України.

І начебто нічого поганого, навчання, інформація для населення, мов подивіться, я приймаю участь у навчаннях, координую, але є одне питання навіщо? Навіщо про це писати, для кого це потрібно, чи може то за чиїмось проханням? Ми ж пам’ятаємо про славно звісне управління ФСБ РФ, якому виділялись кошти для створення мітингів, акцій, розхитування ситуації в середині країни. Розумію, що більшість цих коштів було розкрадено, а може деяка з них знайшла свого власника.

Стало мені цікаво, а в чому ж справа і тут мені на очі потрапила стаття, яка вийшла ще 18 лютого 2022 року, напередодні повномасштабного вторгнення в Україну російських окупаційних військ. Називається ця стаття ось так: «Глава Закарпатської ОДА Микита заявив, що росіяни – “брати” українців: В Кабміні вивчать його заяву та вживатимуть відповідні заходиІ головне, в самій назві статті написано, що уряд вивчить це питання. Я так розумію, не до кінця вивчив, чи вивчив з висловлення стурбованості.

Чому я так говорю, а тому, що все якось до купи сходиться.

Дивіться, як у справжнього керівника, у Віктора Микити є радники, і один з них дуже цікава людина, Павел Котик. І все б нічого, але Інтернет нічого не забуває.

Чомусь публікує він свої фотографії з відпочинку на російських ресурсах, хизується фото на червоній площі, начебто нічого, дає інтерв’ю російським каналам, і с днем народження його вітають співробітники групи компаній безпеки «Русская охрана», та і він у себе на сторінці публікую. Може тому, що сам приймав участь у деяких зустрічах….

В зв’язку з цим залишається задати риторичне питання, які поради може давати радник з таким минулим, з такими зв’язками та на кого працює керівництво Закарпатської обласної державної адміністрації

Будемо слідкувати за розвитком ситуації, сподіваюсь, що серед керівництва Закарпаття є патріотично налаштовані люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *