Закарпатський клан в Службі зовнішньої розвідки України перейшов у наступ: чи стане Сергій Глєба директором найбільшого департаменту СЗРУ

Служба зовнішньої розвідки України є однією з найзакритіших структур в Україні: громадськість мало знає про її структуру, кадрове наповнення та реальні здобутки. Це не означає, що всередині цієї структури нічого не відбувається, просто, здебільшого розвідники інтригують всередині, не виносячи проблеми на широкий загал. Проте, 31 березня вказане правило було порушене і «Urbi et orbi» було проголошено текст, в якому вище керівництво СЗРУ в особі голови Олександра Литвиненка та заступника голови Олега Сінайка було прямо звинувачене у злочинах, крім того, опосередковано у злочинній бездіяльності звинуватили і практично весь керівний склад СЗРУ. Ми не будемо в цій статті детально розбирати вищезазначений матеріал, у ньому і справді багато справедливих звинувачень. Читач може сам з ним ознайомитись за цим посиланням (https://wikibaza.com/novosti/124804-zhitt-opis-litvinenka-s-nayka-abo-yak-v-szru-zhurba-z-sumom-obnyalis.html) і зробити свої власні висновки.

Нас більше цікавить, хто є автором дискредитаційної кампанії та якою є її мета.

За нашою інформацією, наразі в 4 Департаменті СЗРУ загострилась внутрішньовидова боротьба між старим та новим поколінням розвідників. При цьому, Литвиненко та Сінайко притримуються позиції щодо того, що «досвід» є більш важливим за «молодість і гроші», тому на керівних посадах залишаюся класичні розвідники. Погано це, чи добре, вирішувати не нам. Проте, один з кланів, а саме, так звану «закарпатську цимбору» це не влаштовує. Наразі, представники «закарпатського клану» практично окупували цей провідний департамент СЗРУ, проте, не можуть завести свого «фронт-мена» Сергія Глєбу  на посаду керівника.

Сергій Глєба досить цікавий персонаж, «хрещеним батьком» його зростання в українській розвідці був такий собі Юрій Чижмарь (одіозний та токсичний персонаж часів Віктора Ющенка).Саме він забезпечив зростання молодого розвідника, безпідставне виділення йому квартири в Києві та загалом безтурботне життя в розвідці.

Зараз Глєба претендує на посаду начальника управління з подальшим прицілом на директора Департаменту. Вже ніби і «торбу» зібрав, нагибаючи і отримуючи щомісячну данину з керівників регіональних підрозділів. Проте, Олександр Литвиненко поставив питання на паузу, а годинник то тікає…

Щоб трохи розворушити ситуацію і просто напакостити, Сергій Глєба через свого друга (познайомив той самий Чижмарь) Ігоря Попова і організував інформаційну атаку на Олександра Литвиненка та Олега Сінайка (останнього Сергій чомусь вважає своїм лютим ворогом).

При цьому, молодий розвідник не подумав, що завдає шкоди не конкретним людям, а, перш за все, інституції. І що його підкилимні ігри, які стали публічними, допомагають ворогові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *