Вербування, шифри, шантаж, погрози й надприбутки: на Донеччині викрили банду сутенерів

Банда “бізнесменів” організувала на Донеччині надприбутковий незаконний “сервіс” – надання платних сексуальних послуг. Лише одна година такого “сервісу” приносила зловмисниками до 2000 гривень прибутку.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; margin: 10px 0; } #mobileBranding { margin: 0 !important; } }

Правоохоронці викрили в Костянтинівці Донецької області злочинне угруповання, яке займалося організацією проституції та примусом до неї. Про це розповіла 28 липня поліція Донеччини на офіційному сайті.

49-річний чоловік “вербував” жінок для роботи повіями та забезпечував доправку “живого товару” до клієнтів, а також організовував приміщення для надання інтимних послуг – квартира або лазню. Мав зловмисник і трьох помічників – водіїв-сутенерів.


На Донеччині викрили банду сутенерів / Фото НПУ

“Бізнес” організували за серйозним підходом:

Учасники групи дотримувалися суворої конспірації, спілкувалися лише спеціальним шифром. За послуги клієнти розраховувалися наперед, враховуючи оплату оренди квартири та трансфер. Тариф – 2000 гривень за годину і більше, з яких секс-працівниці отримували хіба 500 гривень.

Мали й менше, бо діяла система штрафів. Якщо дівчина хотіла піти з “бізнесу”, то отримувала не гроші, а шантаж і погрози.

Вісім обшуків у фігурантів справи дозволили вилучити візитівки, телефони, 28 600 гривень, 1 550 євро та 5 000 доларів.


Година “сервісу” коштувала від 2000 гривень / Фото НПУ


Візитки, зброю і гроші вилучили правоохоронці під час обшуків / Фото НПУ

Розслідують провадження за частиною 2 статті 303 ККУ – сутенерство. Карають за таке ув’язненням до 7 років.


Загрожує затриманим тепер до 7 років позбавлення волі / Фото НПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *