Українські борці завоювали срібло та бронзу Олімпіади в Парижі

Вечір 8 серпня приніс Україні дві олімпійські медалі у греко-римській боротьбі.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; margin: 10px 0; order: -2; } #mobileBranding { margin: 0 !important; } }

Парвіз Насібов приніс Україні третє “срібло” Олімпійських ігор-2024 — поступився у фіналі вагової категорії до 87 кг іранцю Саїду Есмаілі.

Перші два бали Насібов заробив на старті другої хвилини поєдинку, провівши результативну атаку. До перерви Парвіз збільшив перевагу — 3:0 після трьох хвилин.

Другий період з прийому розпочав Есмаїлі, скоротивши відставання — 2:3. Додавши третій бал, іранець здобув технічну перевагу і перехопив лідерство у поєдинку.

Заробивши іще три бали після відхиленого челенджу української сторони, Есмаїлі мінімально переборов Насібова — 6:5 на користь іранця.

Жан Беленюк свою сутичку у вазі до 87 кілограмів виграв, але то був втішний бронзовий фінал. Після перемоги над польським борцем Аркадіушем Кулиничем з рахунком 3:1 українець станцював гопака та оголосив про завершення своєї славної кар’єри.

“Я був би не проти, якби було “золото”. Але це спорт, буває всіляке. На жаль, програв сутичку. Чесно кажучи, дуже задоволений, що вдалося [виграти матч за “бронзу”]. Цього хлопця [Аркадіуша Кулинича] я знаю, тричі боровся з ним, завжди перемагав. Але коли 30 років і, чесно кажучи, думаєш, що це останній поєдинок у житті, то хочеш його закінчити на позитивній ноті. Задоволений результатом”, — сказав Беленюк після поєдинку за бронзу.