Україна вдруге спробує продати євробонди – ЗМІ

Міністерство фінансів України 23 липня вдруге спробує укласти угоду з розміщення єврооблігацій. Про це 22 липня повідомляло “Інтерфакс-Україна”, посилаючись на джерело в банківських колах.

За даними агентства, у середу мав відбутися конференц-кол з інвесторами, за підсумками якого може бути розміщений випуск доларових євробондів із погашенням у березні 2033 року.

Паралельно Україна планує 23 липня оголосити викуп єврооблігацій із погашенням 2021-го і 2022 року на суму до $750 млн, зазначили в агентстві. Організатори залишилися тими самими, що й у скасованій у липні угоді, – Goldman Sachs і J.P. Morgan.

Інформацію про те, що сьогодні Мінфін спробує укласти угоду з розміщення єврооблігацій, підтвердили і джерела hromadske.

2 липня Україна скасувала угоду з випуску нових 12-річних єврооблігацій на $1,75 млрд. Угоду скасували після того, як Смолій увечері 1 липня подав президенту Володимирові Зеленському заяву про відставку.

У Міністерстві фінансів України підтвердили, що відставка голови НБУ та скасування розміщення євробондів взаємопов’язані і що інвестори схвалили відмову від угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *