Україна отримала від Білорусі список затриманих бойовиків ПВК "Вагнера" та проводить перевірку їхнього громадянства

Також міністр зазначив, що серед затриманих не семеро українців, як раніше повідомляли ЗМІ, проте іншу цифру не назвав

Україна отримала від білоруської сторони список затриманих під Мінськом бойовиків ПВК “Вагнера” та проводить перевірку їхнього громадянства. Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу.

“Список затриманих громадян ми отримали. МЗС Білорусі звернулося до нас з прохання передати цей документ компетентним органам України для перевірки на предмет скоєння цими особами злочинів у нашій державі”, – сказав Кулеба. 

Також міністр зазначив, що серед затриманих не семеро українців, як раніше повідомляли ЗМІ, проте іншу цифру не назвав.

“Щодо кількості громадян України, можу сказати точно, що їх не семеро. Ми маємо перевірити весь список, бо можуть бути різні ситуації. Наприклад, хтось під час затримання представив себе як громадянин України, а хтось як громадянин РФ, але це не виключає, що в цієї людини може бути паспорт України”, – зазначив міністр і додав, що “відповідно до чинного законодавства Україна не визнає другого громадянства”. 

У Кремлі своєю чергою заявляли, що не визнають українське громадянство деяких затриманих у Білорусі бойовиків.

Нагадаємо, в ніч на 29 липня співробітники правоохоронних органів затримали 32 бойовиків іноземної приватної військової компанії. Список затриманих потрапив у розпорядження видання “БЕЛТА”.

Затримані під Мінськом виявилися росіянами з приватної військової компанії (ПВК) “Вагнера”. Хто вони, що там робили і чому Мінськ назвав це “дуже неприємним фактом”, читайте ТУТ.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія втручається у внутрішні справи країни, зокрема у передвиборчу кампанію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *