У військовослужбовця, якого побили у Ворохті, хімічний опік і забої обличчя

У військовослужбовця Верховинського районного ТЦК, якого опівдні 4 липня 2024 року побили жителі Ворохти, медики діагностували хімічний опік та забої обличчя.

Після конфлікту, що виник на блокпосту при в’їзді у Ворохту, військовослужбовця доправили до лікарні медики екстреної медичної допомоги, розповів Суспільному заступник директора КНП «Яремчанська центральна міська лікарня» Василь Йосипчук.

«Військового обстежили окуліст, лор, травматолог та невролог. У чоловіка діагностували хімічний опік і забої м’яких тканин носа й обличчя», — говорить Василь Йосипчук.

У Яремчанській лікарні військовому надали медичну допомогу та призначили амбулаторне лікування.

Нагадаємо, вранці 4 липня на в’їзді у Ворохту прикордонники разом з військовослужбовцями Верховинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки тимчасово розгорнули блокпост, на якому перевіряли у людей документи.

О 12:00 приблизно 300 місцевих жителів прийшли до будівлі Ворохтянської селищної ради, щоб висловити незгоду.

Через деякий час люди поїхали на блокпост з вимогою прибрати його. На місці розташування блокпоста між місцевими жителями та представниками ТЦК та СП трапився конфлікт.

Під час сварки люди напали на військовослужбовця Верховинського районного ТЦК. Його доправили до лікарні.

Після сутички контрольний пост прибрали.

Увечері 4 липня поліцейські повідомили, що через конфлікт у Ворохті відкрили два провадження за ч. 2 ст. 296 та ч. 1 ст. 114 – 1 Кримінального кодексу України, за якими дії учасників сутички кваліфікували як перешкоджання діяльності Збройних сил України та хуліганство.

«Даний військовослужбовець був поранений та воював за «подібних осіб». Така подяка.

Нам не зрозуміло, проти чого протестують місцеві жителі? Проти своїх же односельчан, які воюють зараз і захищають нашу країну? Проти сотень тисяч чоловіків, які ризикують життям і воюють за нашу державу? Можливо, місцеві протестують взагалі проти України? Ці питання риторичні.

Не риторичним є одна теза: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ І НАДАЛІ БУДУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ ДОКУМЕНТИ ВСІХ ПРИЇЖДЖАЮЧИХ. Крапка.

У нас іде війна. І всі чоловіки на фронті, або у відпустці з фронту. От ті, що у відпустці, можуть спокійно приїхати і відпочити. Ніхто їх не чіпає.

Колись у Ворохті місцеві жителі йшли в підпілля, щоб воювати з совєтами. Зараз місцеві жителі виступають проти своєї держави і захищають ухилянтів.

Сором!», – зазначили у Івано-Франківському ТЦК та СП.

До теми: З 17 липня військовий квиток на кордоні перевірятимуть у всіх чоловіків від 18 до 60 років

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *