У Київській області з 26 травня ослаблюють карантин

Жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме

У Київській області з 26 травня буде послаблено карантин, буде дозволено роботу міського, міжміського та обласного транспорту, робота дитсадків, готелів. Про це на брифінгу повідомив т. в. о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, трансляція велася у Facebook КОДА.

“26 травня у Київській обл. карантин буде пом’якшено. Це означає, що дозволені, але за чітко злагодженого контролю та дотримання вимог, регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні. При цьому кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння”, – наголосив Володін.

За словами Володіна, у транспорті перед початком зміни салони потрібно дезінфікувати, а водії мають проходити температурний скринінг. Відстань між пасажирами та водієм має становити не менше метра або має бути захисний екран, крім того, усі мають бути в масках.

Новини за темою: Київське метро виходить із карантину: Гід новими правилами проїзду

Також можуть розпочати роботу дитячі садки за умови дотримання протиепідемічних заходів і готелі.

Можуть проводитися спортивні заходи без глядачів і за умови, що буде не більше ніж 50 учасників. Якщо учасників більше, то потрібне погодження з МОЗ.

Релігійні заходи можливі за умови перебування у приміщені однієї особи на 10 метрів і температурного скринінгу на вході. Крім того, всі мають бути в масках, і має бути облаштоване місце дезінфекції рук.

Новини за темою: Уперше за час карантину Папа Римський провів недільну молитву в присутності вірян

При цьому Володін наголосив, що жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме.

В Україні протягом доби зафіксовано 259 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією. Всього в країні діагностовано 21 245 випадків інфікування Covid-19.

Нагадаємо, у понеділок у Києві та Харкові відкрилося метро після двох місяців вимушеної перерви внаслідок карантину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *