У франківські бібліотеки благодійники доставили нові аудіотвори та книги з доповненою реальністю

В івано-франківські бібліотеки передали аудіокниги, які стануть зручними у користуванні для людей із порушенням зору.

Їх доставили від благодійного фонду “Бібліотечна країна”. Зокрема, такі книжки будуть корисні для учасників проєкту “Інклюзія в бібліотеці”, який реалізується у бібліотеці-філії №4 (вул. Коновальця, 132А). Про це інформують на офіційному сайті міста. 

Окрім аудіокниг, привезли й книги з доповненою реальністю “Кіт у чоботях”, “Спляча красуня”, “Лускунчик і мишачий король” для користувачів бібліотек, в яких впроваджений проєкт “Віртуальна реальність в бібліотеці”. Читаючи, дитина зможе сканувати та “оживляти” героїв казкової історії.

Всі книги будуть розповсюджені серед бібліотек Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи і будуть доступні для видачі користувачам.

Нагадаємо, що вже 42 роки на франківській «стометрівці» розташована обласна бібліотека для юнацтва. Приміщення, здається, увібрало в себе запах прочитаних за цей час книжок. Як і більшість місцевих закладів культури – філармонія, драмтеатр, ляльковий театр, дитяча та доросла бібліотека, краєзнавчий музей – бібліотека для юнацтва розмістилася в будівлі в центральній частині міста. Втім недавно заговорили про її «вигідне» переселення. Більше – у матеріалі “Переселення бібліотеки“. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *