Трамп заявив, що візьме участь у дебатах із Байденом, незважаючи на "несправедливі" умови

Президент США Дональд Трамп братиме участь у дебатах із колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом, які відбудуться 22 жовтня, хоча і вважає несправедливими умови їх проведення. Про це Трамп заявив під час спілкування із журналістами 19 жовтня, пише Reuters.

На думку Трампа, “несправедливою” була зміна питань дебатів. Окрім того, він вважає модераторку – журналістку NBC News Крістен Велкер – “упереджено налаштованою”.

Трамп балотується на посаду президента від Республіканської партії, Байден – від Демократичної. 29 вересня вони провели у Клівленді перший із трьох раундів дебатів кандидатів у президенти. Політики говорили про результати своєї роботи, призначення судді Верховного суду США, пандемію коронавірусної інфекції COVID-19, економіку, расові питання й насильство в американських містах, а також про захист виборчого процесу. Опитування CBS News засвідчило, що переможцем дебатів Байдена вважає 48% глядачів, Трампа – 41%.

Другий раунд мав відбутися 15 жовтня в Маямі, але його скасували. Третій проведуть у Нешвіллі 22 жовтня. Розпочнуть теледебати о 21.00 (5.00 23 жовтня за Києвом). Кандидати у президенти говоритимуть про боротьбу з COVID-19, американські сім’ї, расові проблеми у США, кліматичні зміни й особливості керівництва країною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *