Шмигаль: Пенсійний вік в Україні підвищувати не будуть

Пенсійного віку в Україні не підвищуватимуть. Про це, коментуючи виділення траншу Міжнародного валютного фонду, в ефірі програми “Ранок з Україною” на телеканалі “Україна” заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами глави уряду, у програмі співпраці з МВФ stand-by не передбачено пункту, який вимагав би підвищити пенсійний вік у країні.

Також Шмигаль підкреслив, що зараз не йдеться про підвищення тарифів в Україні.

“Минулого опалювального сезону фіксована ціна газу в тарифах була прописана на рівні понад 6,5 тис. грн за 1 тис. м³. Зараз на ринку ціна газу вдвічі менша. Щоб українці в наступному сезоні не переплачували за опалення, наше завдання зробити так, аби ціна газу в тарифах відповідала ринковій ціні, а не була завищеною”, – зазначив глава Кабміну.

https://www.facebook.com/dshmyhal/videos/726809748149414/

Нову програму співпраці з Україною виконавча рада МВФ схвалила 9 червня, ідеться про виділення $5 млрд. Програма фінансування має на меті допомогти економіці України в умовах кризи, спричиненої епідемією коронавірусної інфекції, “шляхом забезпечення платіжного балансу та бюджетної підтримки, зберігаючи водночас досягнення і просуваючи невеликий набір головних структурних реформ, що гарантують повернення України до зростання після завершення кризи”.

Шмигаль говорив, що Фонд не висував додаткових умов для отримання другого траншу.

10 червня представник України у Фонді Владислав Рашкован заявив, що МВФ уже скерував Україні перший транш кредиту в розмірі $2,1 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *