Міністерство оборони України масово закуповує снаряди для потреб української армії. Про це йдеться у повідомленні Департаменту стратегічних комунікацій Міністерства оборони України.
Зокрема у повідомленні йдеться, що станом на липень 2020 року оборонним відомством проводиться робота із закупівлі 152-мм снарядів у встановленому порядку відповідно до визначених асигнувань.
Триває переддоговірна робота щодо закупівлі 82-мм, 120-мм мін; 122-мм, 152-мм пострілів визначеної номенклатури, в тому числі за імпортом.
Постачання боєприпасів здійснюватиметься відповідно до умов укладених контрактів за графіками поставки з урахуванням виробничих можливостей.
Крім того, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ДК «Укроборонпром» та Міністерством оборони України проводиться робота щодо організації замкнутого циклу виробництва боєприпасів та їх елементів на базі підприємств оборонно-промислового комплексу України у рамках державної цільової програми.
Згідно з Державною цільовою програмою створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії на період до 2021 року, на Міністерство оборони покладено завдання щодо проведення дослідно-конструкторських робіт на розроблення визначених типів боєприпасів.
Протягом 2017-2019 років прийнято на озброєння (допущено до експлуатації) Збройних Сил України понад 10 типів боєприпасів, триває розроблення 9 нових видів боєприпасів.
Опрацьований План, який передбачає відновлення виробничих потужностей зі складання і ремонту боєприпасів на визначених арсеналах упродовж 2020 – 2022 років.
У поточному році забезпечено стале фінансування заходів з розвитку та закупівлі ракетно-реактивного озброєння за державним оборонним замовленням.
За результатами виконання держоборонзамовлення на кінець 2020 року планується:
розпочати державні випробування модернізованої високоточної ракети до БМ «Смерч» (у рамках проєкту «Вільха»); модернізувати необхідну кількість пускових установок БМ «Смерч» для стрільби новими ракетами; закупити близько 200 високоточних ракет до БМ «Смерч»; відновити з модернізацією 200 ракет до БМ «Смерч» (ймовірно йдеться про «Вільха-Р»); продовжити створення ракет до БМ «Град» з підвищеною дальністю; завершити створення берегового ракетного комплексу «Нептун» та розпочати його закупівлю; закупити пускові установки та ракети до протитанкових ракетних комплексів відповідно до потреб визначених Збройними Силами України.
Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, скільки грошей потрібно для створення українського ЗРК.
Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.