"Слуга народу" провела праймеріз та обрала Ірину Верещук кандидатом у мери Києва: Що про неї відомо?

Нардеп отримала всі три бали: від фракції, за даними соціології та підтримку президента Володимира Зеленського, який теж був присутній на засіданні

Фракція “Слуги народу” на своєму засіданні 16 липня провела праймеріз кандидатів для участі у виборах мера Києва. Їх переможцем стала Ірина Верещук.

На другому місці опинився Олександр Дубінський, на третьому – Микола Тищенко, на четвертому –  Дмитро Гурін і на п’ятому – Олександр Качура.

Про намір йти в мери столиці Верещук заявила ще на початку минулого місяця. Розповідаємо, що про неї необхідно знати майбутнім виборцям.

Ключові факти

Народилася Ірина Верещук 30 листопада 1979 року в місті Рава-Руська Жовківського району Львівської області.

Вона має три вищі освіти за напрямами “міжнародна інформація”, “правознавство”, “державне управління”, а також диплом з відзнакою програми ім. Лейна Кіркланда Польсько-американського фонду Свободи.

З червня по жовтень 2010 року Верещук була заступником голови Жовківської РДА у Львівській обл., а з 2010 по 2015 рік – міським головою Рави-Руської.

З 2016 року Верещук – президент “Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик”.

З вересня 2017 року є доцентом кафедри політології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

Пройшла до парламенту IX скликання за списком партії “Слуги народу” (№ 29 у списку). З 4 вересня 2019 року по 15 листопада 2019 року була представником Кабміну у Верховній Раді.

Є членом комітету Ради з питань національної безпеки і оборони, головою підкомітету з питань державної безпеки і оборони.

Декларація

У своїй декларації за 2019 рік Верещук вказала квартиру в місті Бровари (37 кв. м), яка перебуває у спільній власності, та Рава-Руській (38,6 кв. м).

У спільній власності вказано ще дві квартири у Львові площею 53,2 і 45,5 кв. м. відповідно.

Нардеп володіє трьома земельними ділянками у Львівській області. Їздить Верещук на Toyota Camry 2018 року випуску вартістю 800 тис. грн.

Задекларовано 130 тис. грн та 15 тис. дол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *