"Розраховував підзаробити". Політолог Гайдай заявив, що Лерос звинуватив депутата Київради Терентьєва в підкупі виборців із помсти

Позафракційний нардеп Гео Лерос у своєму відеоблозі, опублікованому 19 жовтня, заявив, що депутат Київради Михайло Терентьєв причетний до підкупу виборців.

Він назвав Терентьєва людиною, пов’язаною з колишнім депутатом Київради Денисом Комарницьким. На думку нардепа, “людям Комарницького важливо зайняти місця в Київраді, тому всі його кандидати в різних політсилах купують голоси”.

Політолог Валентин Гайдай у Facebook заявив, що Лерос співпрацював із Терентьєвим на місцевих виборах 2015 року й робив для нього різну відеопродукцію.

“Зараз він розраховував знову заробити, але Терентьєв не потягнув зрослі бажання депутата-відеоблогера і послав його куди подалі. Лерос, який з огляду на все давно виконує для [ексглави Офісу президента Андрія] Богдана, вирішив помститися. Ну, і заробити: він підіслав до Терентьєва свою людину. Провокатор запропонував послуги агітації зі своїм персоналом і у процесі переговорів ставив запитання щодо нюансів агітації та підрахунку голосів і одержував відповіді за програмою агітації й усіх досягнень кандидата за минулі роки“, – написав Гайдай.

Лерос “чудово знає, що Терентьєв – порядний хлопець”, вважає політолог. Інакше, на думку Гайдая, Лерос не співпрацював би з ним у минулому.

“А з огляду на репліки “засланого козачка”, Лерос явно непогано знається на схемах із підкупу виборців”, – резюмував політолог.

https://www.facebook.com/haidai.valentyn/posts/2898093976959364

Терентьєв балотується до Київради від партії УДАР, писало видання “КиевВласть”.

Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, окрім окупованого Росією Криму й окремих районів Донецької та Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *