“ПриватБанк” запустив в Україні новий сервіс, який дає змогу отримати готівку під час оплати банківською карткою на касі супермаркетів та інших торгових закладів, без необхідності використовувати банкомати. Про це повідомила пресслужба банку.
Скористатися послугою “Готівка на касі” можуть власники будь-якої дебетової картки “ПриватБанку” різних платіжних систем.
Для того щоб отримати готівку на касі торгової точки, покупцеві потрібно лише оплатити товар банківською карткою і повідомити касира про бажання зняти готівку. Максимальна сума видання готівки на одну транзакцію становить 500 грн незалежно від вартості покупки. Підтвердити таку операцію на касі потрібно введенням PIN-коду банківської картки користувача, зазначили у пресслужбі банку.
“На сьогодні отримати готівку з картки “ПриватБанку” можна в POS-терміналах 65 тис. українських торгових точок, які підключено до сервісу “Готівка на касі”, – додали у пресслужбі банку.
20 вересня 2019 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1053-1 про програмні реєстратори, що вносить зміни в закон “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, якими передбачено:
застосування програмного РРО. Тепер суб’єкт господарювання може вибирати, застосовувати йому класичний чи програмний реєстратор; спрощення реєстрації РРО – її можна буде проводити в електронному кабінеті без надання реєстраційних документів, а лише через отримання фіскального номера, який ідентифікує програмну РРО, в інформаційній системі органу контролю; фіскалізація розрахункових операцій, проведених через програмні РРО, на фіскальному сервері органу контролю дасть змогу легалізувати розрахункові операції; впровадження технології захисту даних про розрахункові операції; посилення відповідальності за порушення порядку розрахункових операцій торговельної діяльності та надання послуг через впровадження джерела відшкодування покупцям (споживачам) частини штрафних санкцій, застосованих за їхніми зверненнями.
Закон передбачає запровадження реєстраторів розрахункових операцій із 1 жовтня для ризикових галузей і з 2021 року для інших, а також підвищує річний ліміт доходу для другої групи платників єдиного податку з 1,5 млн грн до 2,5 млн грн.