"Не хотів приєднуватися до народного страйку". Кіберпартизани зламали сайт Нацбанку Білорусі

Удень 26 жовтня сайт Національного банку Білорусі припинив роботу після хакерської атаки. Про це повідомляє сайт Naviny.by.

Відповідальність за блокування сайту взяли на себе кіберпартизани.

“Нацбанк не дуже хотів приєднуватися до народного страйку. Ми їх переконали”, – прокоментували адміністратори групи “Кіберпартизан”.

26 жовтня в Білорусі розпочали загальнонаціональний страйк.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту незгодних із результатами голосування на виборах президента Білорусі. За офіційними даними, перемогу в них здобув Лукашенко, за якого проголосувало 80,1% виборців. Друге місце з 10,1% голосів посіла Тихановська. Водночас альтернативні екзитполи демонстрували протилежну картину – впевнену перемогу Тихановської.

Білоруські силовики жорстко розганяли мітинги, використовуючи світлошумові гранати, гумові кулі й водомети. За час протестів сотні демонстрантів дістали травми та поранення, було затримано більше ніж 14 тис. осіб. За офіційними даними, загинуло четверо учасників мітингів.

Лукашенко 23 вересня вступив на посаду президента. Уперше в історії Білорусі церемонії інавгурації не анонсували і не транслювали по телебаченню. Низка держав, зокрема США, Великобританія, Канада, Німеччина, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Данія, Україна та Чехія, не визнали інавгурації Лукашенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *