Процедуру зупинення безвізу довго запускають, але коли її запустять, цей каток уже не зупинити. Це як із санкціями щодо РФ

Українські ЗМІ пишуть про те, що в листі посла України при ЄС Миколи Точицького на адресу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної йдеться про те, що рішення КСУ є достатньою підставою для початку механізму тимчасового зупинення дії безвізового режиму. Так от це правда. І будь-яка ймовірна брехня Арахамії цього не спростує.

У ЄС замислилися про те, що, якщо Україна згортає процеси боротьби з корупцією і рухається кудись не туди, у бік Білорусі та Ерефії, то й безвіз нам не дуже потрібен. Адже і в Білорусі, і в Ерефіі його немає і в найближчому майбутньому бути не може. Але процес зупинення безвізу – це тривала бюрократична і багатоетапна процедура. Тому наші придурки-керівники сподіваються, що, якщо нам і зупинять безвіз, то це буде не дуже скоро і їм якось вдасться пропетляти. Не вдасться.

Процедуру довго запускають і цю пропозицію мають підтримати всі країни, але коли її запустять, то цей каток уже не зупинити. Це як із санкціями щодо Росії. Запровадження санкцій довго погоджували, але тепер вони справно працюють із року в рік і їх регулярно продовжують. Навіть більше, ні для кого не секрет, що окремі функціонери ЄС активно і щільно працюють із Кремлем, а вже там докладуть усіх зусиль, щоб цей процес був швидким і не зупинився.

З огляду на все це, дедалі сильнішу публічну критику керівництва України з боку наших західних партнерів і те, що в ЄС завжди після попереджень переходять до дій, то у нас з’явилася реальна загроза втрати безвізу. Багато хто думає, що тимчасово. Але хочу нагадати, що немає нічого постійнішого, ніж тимчасове. Тому Зеленському необхідно терміново вживати заходів щодо виправлення ситуації, якщо він не хоче так увійти в історію.

А те, що всю цю катавасію з рішенням КСУ запущено для того, щоб відштовхнути Україну від цивілізованого Заходу і підштовхнути в задушливі обійми Кремля, я не сумніваюся. Занадто все зрозуміло і прозоро. І часу для виправлення ситуації у влади дедалі менше.

Джерело: Борислав Береза / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *