Президент Зеленський у Верховній Раді представив План перемоги

Володимир Зеленський 16 жовтня у Верховній Раді представив План перемоги України. Президент пояснив, що він складається з 5 пунктів та 3 таємних додатків. Останній пункт розрахований на час після війни, адже покликаний гарантувати безпеку.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; margin: 10px 0; order: -2; } #mobileBranding { margin: 0 !important; } }

Промова Президента у парламенті:

“Росія повинна назавжди втратити контроль над Україною і втратити навіть бажання такого контролю. Це гарантія життя для України. І водночас – гарантія спокою для Європи.

І щоб ми досягли цього, я прошу вас працювати на єдність в Україні та України – з партнерами. Переконувати партнерів. Бути тими, хто працює невтомно.

Я дякую кожному й кожній, хто працює саме так заради України. Хто воює заради України. Я дякую всім, на чиїх плечах стоїть Україна. Іноді в час війни буває так, що суспільство поляризується. Але саме завдяки повазі один до одного та вдячності суспільство зберігається.

Попри поляризацію. Ми не воюємо один з одним. Ми воюємо з Росією на полі бою, у міжнародних відносинах, в економіці, в інформаційній сфері та в людських серцях.

Ми досягали й досягаємо результатів у битвах завдяки нашій єдності. Тому, будь ласка, не втрачаємо єдності. Працюємо разом. Заради України. Заради перемоги України. Якщо втратимо єдність в Україні – втратимо єдність у Європі. Якщо втратимо єдність у Європі – втратимо підтримку світу.

Якщо втратимо підтримку світу – програємо в цій війні, як було століття тому. План перемоги, серед іншого, дозволяє нам усім в Україні об’єднатись ще більше навколо спільної мети. Хай наша спільна робота за Планом перемоги якнайшвидше обернеться миром для України».

За словами Президента, перші чотири пункти Плану перемоги мають застосовуватись під час війни”.

Президент назвав 5 пунктів Плану миру. Зокрема, мовиться про:

перший – геополітичний – це запрошення України в НАТО; пункти другий і третій – військові – це оборона та стримування; четвертий пункт – економічний – це стратегічний економічний потенціал України; п’ятий пункт Плану перемоги – безпековий та розрахований на післявоєнний час.

Зокрема, у разі згоди партнерів окремі військові контингенти збройних сил США, які дислоковані у Європі, можуть бути замінені українськими підрозділами.

Щодо таємних додатків, то президент України говорив, що вони мають:

другий пункт про оборону Плану перемоги має таємний додаток, і до нього мають доступ саме ті партнери, які мають відповідний військовий потенціал допомоги; третій пункт Плану перемоги про стримування – його передали лідерам Сполучених Штатів, Великої Британії, Франції, Італії та Німеччини. Також передадуть ще деяким державам, які можуть наповнити змістом для України відому у світі концепцію стримування; четвертий економічний пункт, який також передають лише визначеним партнерам. Зеленський заявив, що Україна повинна реалізувати План перемоги, щоб примусити Росію бути на Саміті миру та бути готовою закінчити війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *