Партія "За майбутнє" у вересні витратила більше за інші політсили на рекламу у Facebook – "Опора"

У вересні найбільше на рекламу у Facebook витратила партія “За майбутнє”. Вона опублікувала 3728 рекламних повідомлень загальною вартістю понад $103 тис. Про це 2 жовтня повідомляє громадянська мережа “Опора”.

Орієнтування реклами цієї політсили спрямоване на всю територію України. Про це свідчить велика кількість активних регіональних сторінок політсили. Зокрема у вересні рекламу у Facebook розмістило 30 партійних сторінок.

На другому місці за кількістю витрачених коштів партія “Наш край” – більше ніж $64 тис., витрачені на 4306 рекламних повідомлень. Водночас серед аудиторії, якій “Наш край” пропонував рекламні повідомлення, практично немає молоді до 35 років, а основний таргетинг партії спрямований на Чернігівську, Сумську, Одеську і Дніпропетровську області.

Партія “Слуга народу” витратила на політичну рекламу $42 тис., опублікувавши 2209 рекламних повідомлень. У своїй рекламній кампанії політсила орієнтується переважно на середній вік (67% переглядів реклами припадає на користувачів віком 25–54 роки). Орієнтування партії здебільшого зосереджене на трьох областях України: Запорізькій, Дніпропетровській та Вінницькій.

“Європейська солідарність” витратила на рекламу у Facebook трохи більше ніж $35 тис. тільки на 538 повідомлень. Партія переважно орієнтується на виборців середнього і старшого віку (79% переглядів вона має від людей, старших за 35 років). Орієнтування зосереджено на Києві (понад 64% від усіх повідомлень).

Політична партія “Перемога Пальчевського” витратила на онлайн-рекламу більше ніж $28 тис. на 217 рекламних оголошень. Орієнтування партії також зосереджене переважно на користувачів із Києва (60% повідомлень).

Партія “Пропозиція” витратила понад $13 тис. на 1108 рекламних повідомлень. Основну аудиторію партії становлять користувачі із Дніпропетровської (31,85%) і Житомирської областей (34,24%).

Сьоме місце рейтингу посідає “ЕкоПартія Берези”, яка за вересень витратила понад $12 тис. на 242 рекламні повідомлення. Ця партія одна з небагатьох, яка спрямовує свої рекламні повідомлення переважно на чоловіків (більше ніж 55% переглядів реклами) і тільки на користувачів із Києва.

“Опозиційна платформа – За життя” посідає восьме місце за витратами на онлайн-рекламу, інвестувавши у вересні $11 тис. у 489 оголошень. Найактивнішими є сторінки Дніпропетровської обласної і Дніпропетровської міської організацій ОПЗЖ – приблизно 88% рекламних повідомлень партії спрямовані на Дніпропетровщину, залишок таргетингу охоплює Київську, Сумську і Тернопільську області. Аудиторія оголошень переважно жіноча – більше ніж 66,5%.

Партія “Голос” за місяць витратила понад $11 тис. на 283 рекламні повідомлення. Партія значно збільшила свою активність у Facebook з офіційним стартом передвиборчої кампанії 5 вересня. Аудиторія “Голосу” також переважно жіноча – приблизно 67% таргетингу.

Партія УДАР у вересні витратила понад $8500 на 225 рекламних повідомлень. Основною аудиторією рекламних повідомлень є користувачі віком від 18 до 44 років – 75,3% показів.

Також чималу активність у вересні у соціальній мережі Facebook виявили партії: “Екологічна Альтернатива” ($5227), “Батьківщина” ($4295), “Об’єднання “Самопоміч” ($4187), “Сила і честь” ($3725), “Довіра Полтавщини” ($3727), “Рух справедливості” ($3505), “Команда Удовіченка – Рідне місто” ($3454).

Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих територій Донецької і Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *