Палац спорту в Києві можуть перетворити на великий інфекційний госпіталь – Радуцький

Палац спорту в Києві можуть перетворити на госпіталь для хворих на коронавірусну інфекцію. Про це у Facebook повідомив 11 жовтня народний депутат від “Слуги народу”, голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

За його словами, про це йшлося на нараді, присвяченій коронавірусній інфекції, на якій був присутній президент України Володимир Зеленський. На зустрічі ухвалили низку рішень, які мають поліпшити епідемічну ситуацію в країні.

За наказом президента в Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі Госпіталі плануємо розміщувати в існуючих великих приміщеннях – у Києві це може бути Палац спорту“,  написав він.

За словами нардепа, поки необхідності в таких госпіталях немає, але до такого розвитку подій потрібно бути “повністю готовими”.

Закупається все необхідне обладнання для того, щоб нові госпіталі змогли почати роботу за лічені дні“, – пояснив Радуцький.

https://www.facebook.com/radutskyy/posts/195499655432634

В Україні станом на 11 жовтня зареєстровано понад 261 тис. випадків коронавірусної інфекції, з яких 4768 – протягом останньої доби. Померло 4972 хворих на COVID-19, 112 570 пацієнтів одужали.

Київ лідирує серед регіонів країни за кількістю випадків коронавірусної інфекції – понад 27 тис.

Можливими місцями для влаштування додаткових госпіталів у столиці заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко називав також Виставковий центр і лікарні Академії медичних наук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *