Приймання заявок триватиме з 3 серпня по 1 жовтня 2020 року включно. Про результат відбору буде повідомлено 11 жовтня.
Пітчинг документальних повнометражних проєктів буде проведено у Харкові вже втретє. Зазвичай організатори надавали перевагу концепціям фільмів, які висвітлюють культуру та побут східних областей України. Втім цього року пандемія коронавірусу й частковий вихід в онлайн (а значить, можливість подивитися фестивальне кіно на нашому сайті по всій Україні) змусили нас змінити фокус і розширити тематику проєктів, що будуть відібрані до пітчингу — це будуть теми та проблеми, які хвилюють увесь світ.
Пітчингу передуватиме денний інтенсив від європейських і українських кіномитців, які щорічно продюсують декілька великих кіно- і телепроєктів. Воркшопи пройдуть у змішаному онлайн- і офлайн-форматі.
Учасників навчатимуть представляти свій проєкт згідно з міжнародними стандартами за 10 хвилин перед великою глядацькою аудиторією. Окремі лекції будуть присвячені пошукам фінансування на виробництво стрічок.
До конкурсу приймаються проєкти повного документального метра (Україна або копродукція).
До участі у пітчингу кінопроєктів допускаються:
— проєкти у стадії девелопменту;
— проєкти на початковій стадії виробництва;
— автори проєктів обов’язково мають надати посилання на тизер при подачі.
У пітчингу не можуть брати участь проєкти Work in progress і проєкти на стадії постпродакшену.
В останній день фестивалю 31 жовтня у Харкові учасники конкурсу представлять свої проєкти публіці, серед якої зберуться представники українського і міжнародного кіновиробництва. Переможця конкурсу визначить високопрофесійне журі, яке вручить приз.
З усіма подробицями щодо подання проєктів на пітчинг ви зможете ознайомитися на офіційному сайті кінофестивалю.
Нагадаємо, раніше фестиваль оголосив про початок приймання заявок на участь у Національному конкурсі документального повного метру, конкурсі дитячого соціального відео та фестивалі «Бардак», який пройде в онлайн- і офлайн-форматах.
2019-го переможницею другого пітчингу кінопроєктів кінофестивалю Kharkiv MeetDocs стала режисерка Надія Парфан із проєктом «Міс Рок-Європа».
«Міс Рок-Європа» розповідає історію української рок-співачки на фоні зламу епох і народження незалежної України. Це історія про жіночу силу та слабкість, пошук свободи та вірність собі.