Не тільки для смаження: інші варіанти застосування кокосової олії

Кокосова олія є унікальним продуктом. Прихильники здорового способу життя добре знають про корисні харчові властивості цього продукту. Але цим його застосування не завершується. Є багато сфер, де олія кокоса принесе пожиток красі та здоров’ю.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; margin: 10px 0; order: -2; } #mobileBranding { margin: 0 !important; } }

Джерело поживних речовин

Продукт виготовляють із м’якоті горіхів. Її вичавлюють холодним методом за допомогою пресу, і саме така кокосова олія першого віджиму вважається найкориснішою. Вона зберігає натуральні властивості, характерний запах і солодкуватий смак. Користь продукту пояснюється цікавим складом. Це стовідсотковий жир, більша частина якого — насичений. Це пояснює тверду структуру, яка зберігається не тільки в холоді, але й за кімнатної температури. Насичені жири складаються з менших молекул — лауринової та капринової кислот. Вони мають антибактеріальні та противірусні властивості. Кокосова олія багата на антиоксиданти, що нейтралізують вільні радикали.

Допомога пошкодженому волоссю

Ця олія є універсальним засобом для догляду. Нанесення на шкіру голови допоможе в боротьбі з надмірною сухістю та лупою. Для досягнення ліпшого результату розігрійте шматочок і намастіть ним голову. Помасажуйте, розподіліть на всій довжині волосся. Ця процедура особливо корисна взимку та спекотним літом. Кокосова олія допоможе зменшити вплив негативних факторів, а волосся буде залишатися зволоженим і блискучим.

Боротьба зі шкірними захворюваннями

Завдяки протимікробним властивостям олію кокоса можна використовувати для лікування:

псоріазу; екземи; папілом; запалення; лущення.

 

Засіб втирають в уражені ділянки шкіри, а також для покращення ефекту можна щодня з’їдати 1-2 столові ложки. Продукт підійде для приготування маски для рук. Розігрійте олію до рідкого стану, нанесіть на суху почервонілу шкіру й потримайте в теплі. Цей натуральний крем за хвилини зволожить та усуне запалення.

 

Профілактика варикозу та целюліту

Вживання олії сприяє зменшенню набряків, а також позбавляє відчуття важкості в ногах. Легкими рухами втирайте її в місця, де є судинні сіточки. Олію також можна застосовувати для лімфодренажного масажу сідниць, стегон і молочних залоз. Вона мастка, покращує обмінні процеси та сприяє оновленню клітин.

Догляд за ротовою порожниною

Лауринова кислота знешкоджує шкідливі бактерії. Візьміть до рота невеличкий шматочок кокосової олії та повільно розсмоктуйте. Це допоможе позбутися неприємного запаху, акуратно відбілить емаль. Така процедура запобігає утворенню зубного каменю та карієсу. А ще олією можна мастити сухі потріскані губи. Чудова альтернатива магазинному бальзаму. Тож є багато причин купити цей диво-продукт, і зробити це можна в маркеті Maudau. Застосовуючи кокосову олію для їжі, лікування та косметології, ви покращите фізичний стан і зовнішність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *