Нещодавно, перед святами, в Житомирській області викрито на корупції двох посадовців ГУ НП в Житомирській області, які вимагали тисячі літрів пального від фермерських господарств в обмін на безперешкодну роботу.
Поліцейські щомісяця вимагали хабарі, у вигляді талонів на пальне, від місцевих підприємців за безперешкодне використання у своїй роботі великогабаритної сільськогосподарської техніки. Місячний «абонемент» коштував від 400 до 800 літрів пального з кожного фермерського господарства.
Так от, після затримання поліцейських хабарників в мережі Інтернет, на досить сумнівному сайті від невідомого автора (але ми ж то знаємо хто цей автор, так пане журналіст-поліцейський?) з’являється така собі стаття, що керівник агрофірми сам особисто «виписував» талони поліцейським, нібито ніякої корупції тут немає, він просто «дуже хвилювався» за те, щоб у Житомирських копів завжди буле пальне, а то у разі чого вони ж не зможуть приїхати на виклик. Навіть цілого листа написав та надіслав до ДБР.
Але ж яким чином лист директора агрофірми, який був адресований ДБР, потрапляє до редакції сумнівного сайту? Напевно керівники Нацполіції Житомирщини зовсім вважають нас всіх за дурнів та виправдовують протиправні дії своїх підлеглих!
Давайте розберемося в цій ситуації. На керівника агрофірми просто здійснено тиск з боку копів, які дуже невдоволені, що їхні «доброчесні» колеги прогоріли на отриманні хабаря від керівника фірми. Звичайно він написав такого собі листа-заяву, де виправдовує протиправні дії копів, нібито це його благодійна допомога та власна ініціатива. Але перед тим як направити заяву до ДБР, керівник агрофірми вирішив поділитися тим самим листом з керівництвом ГУ НП в Житомирській області, іншими словами погодити «текстовочку» та легенду цього листа. Ну а яким чином фотографія цього листа вже потрапила до сумнівного сайту я думаю всі вже зрозуміли.
Тому версію про доброчесність і таку собі «благодійність» від керівника агрофірми у вигляді «щомісячного абонементу» від 400 до 800 літрів пального нехай залишать для когось іншого!
Доречі, повертаючись до питання доброчесності, за нашою інформацією, сам керівник ГУ НП в Житомирській області Юрій Олійник неодноразово попереджав своїх колег, але вони як брали так і будуть брати хабарі, залякувати підприємців, приходити до підприємців та «ініціативно» від них отримувати «благодійну допомогу» на потреби Національної поліції України!
Що далі? Чекаємо виправдовування керівництва ГУ НП як вони крешують гральний бізнес, наркобізнес, обіг зброї тощо. Адже це все іде на потреби Нацполіції!