Луцька міська рада закликає владу підтримати проєкт закону про публічні закупівлі

Депутати Луцької міської ради звернулися до Президента України та Верховної Ради України стосовно підтримки та необхідності прийняття проєкту закону про публічні закупівлі щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості шляхом запровадження механізму локалізації товарного виробництва.

Про це йшлося 29 липня під час засідання 89-ї позачергової сесії Луцької міської ради.

Читайте також: На львівському заводі «Електрон» відбулася презентація законопроекту про локалізацію виробництва (ФОТО)

На розгляд депутатів винесли проєкт рішення про звернення Луцької міської ради до Президента України, Верховної ради України стосовно підтримки та необхідності прийняття проєкту закону про публічні закупівлі щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості шляхом запровадження механізму локалізації товарного виробництва.

Радник міського голови, депутат Ігор Поліщук повідомив, що до міськради звернулося Волинське обласне відділення організації роботодавців, зокрема голова правління Петро Пилипюк, з пропозицією прийняти проект рішення, який стосується неприйняття в другому читанні проєкту закону про внесення змін до Закону України про публічні закупівлі щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості.

Читайте також: Аграрії та машинобудівники просять Президента зберегти державну програму підтримки сільськогосподарського машинобудування (ФОТО)

З його слів, локалізація – найшвидший шлях до залучення інвестицій, в нашому регіоні це можна зробити шляхом підтримки місцевих виробників.

Читайте також: Масова трудова еміграція перешкоджає економічному зростанню України

Депутати підтримали звернення.

Читайте також: За рік промислове виробництво на Хмельниччині скоротилось на 14,8 %

У тексті звернення йдеться про те, що локалізація – чи не єдиний шлях та можливість для України справжньої кооперації з світовими виробниками та включення до виробничих ланцюгів. Сьогодні в українських трамваях, тролейбусах, швидкісних та дизельних потягах, пожежних машинах та комунальній техніці, каретах швидкої допомоги, турбінах та компресорах від 20 до 70 відсотків комплектації світових лідерів машинобудування. Необхідно стимулювати приплив коштів у власну економіку та робочі місця, а не дарувати їх через купівлю імпорту іноземним компаніям. За умови впровадження стимулів для здійснення публічних закупівель у компаній, що працюють в Україні, саме ці кошти можуть стати основним ресурсом для інвестицій, а отже і довготривалого економічного розвитку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *