Король контрабанди Павло Рябікін: замальовки до портрету головного митника країни Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/435786-korolj_kontrabandi_pavlo_rjabikin_zamaljovki_do_portretu_golovnogo_mitnika_krajini

З надійних джерел стало відомо, про те що очільник Державної митної служби Павло Рябікін неофіційно намагається поєднати дві посади, а саме «продуктивно» керувати митницею та втриматися на посаді «короля» авіаційної контрабанди України.

Як зазначає джерело, Рябікін будучи на посаді генерального директора аеропорту «Бориспіль» організував контрабандну схему поставок підакцизних товарів, а саме сигарет та тютюну (також не цурається кальянного табаку).

Інсайдер запевняє, що схема Павла Рябікіна працює наступним чином: сигарети закупляються в Об’єднаних Арабських Еміратах транспортуються літаком до центрального летовища країни під виглядом вантажу для господарського призначення, тобто це могло бути що завгодно, але точно не тютюн чи сигарети і таким чином не сплачуються податки та митні платежі, за збір яких відповідає сам пан Рябікін.

Близькі до нього особи гарно запаковують вантаж в Еміратах, підробляють на нього документи, записують в документах отримувачами «ліві» фірми, або компанії одноденки, а по факту прилітають цигарки, які розмитнюють зовсім як інший товар, або не розмитнюють взагалі – це залежить від настрою пана Рябікіна.

Далі частина перепродаються на території України, а частина з них контрабандним авіаційним та наземним шляхом переправляється до Європи. За нашою інформацією ця схема діяла та діє уже близько року і у всіх все гаразд, Рябікін разом із близькими особами отримували мільйонні прибутки, а держава та народ недотримували мільйонні податки.

Ну а тепер на посаді керівника митниці Рябікін перемкнув і інші Бориспольські потоки на себе, важко уявити обороти від доходів з «тіньових схем» Рябікіна на території центральних повітряних воріт України. До речі, донька пана Рябікіна була в Еміратах (Дубай) саме в той час коли Рябікін організовував цю схему, співпадіння? Думаю, є про що задуматись українському народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *