Корбан: Люди, які перебувають поруч із Коломойським, від нього залежать. Він їм усім винний. Поки не платить – ти до нього прив’язаний

Український бізнесмен Геннадій Корбан в інтерв’ю “Бабелю”, оприлюдненому 15 жовтня, розповів, що бізнесмен Ігор Коломойський під час взаємодії з партнерами використовує тактику “бути винним”.

“Усі люди, які перебувають поруч із ним [Коломойським], від нього залежать. Він їм усім винний. […] А навіщо, якщо він не хоче розходитися? Поки не платить — ти до нього привʼязаний. Весь час за ним ходиш, тому що він тобі винний. Багато партнерів загубилися, тому що сподівалися, що він щось дасть. А він нічого не дає. Це навмисна тактика: бути винним. Я думаю, він і [президенту України Володимирові] Зеленському винен”, – розповів Корбан.

Бізнесмен зазначив, що свого часу співпрацював із Коломойським “на взаємовигідних умовах” і “ніколи не ліз у спільні проєкти”, тому не залежав від свого екссоратника.

Журналістка зазначила, що співзасновник студії “Квартал 95” і помічник президента України Сергій Шефір в інтерв’ю “Бабелю” у травні 2019 року розповідав про борг каналу “1+1” перед студією (Коломойський – співвласник медіагрупи “1+1”).

Борг є, але він поступово гаситься. Усе прописано в контракті. Якщо хтось відмовиться, підемо в суди. Не можна сказати, що з “Плюсами” просто, але те, що зі сцени говорить “Квартал”, небагато каналів згодні терпіти“, – говорив Шефір.

Корбан вважає, що розраховувати на повернення Коломойським боргів не варто.

Потрібно просто плюнути на ці борги і все. Списати для себе. Не брати слухавку і не слухати цей кошмар. Він [гроші] ніколи не поверне. У нього тепер до команди Володимира Зеленського купа скарг: йому не повернули “ПриватБанк”, це не зроблено, те не зроблено. Буде о-о-с-ь такий список претензій, і виявиться, що насправді вони йому винні“, – пояснив бізнесмен.

Ігор Коломойський входить до першого десятка найбагатших українців за версією “Forbes Україна”. У травні 2020 року журнал оцінював його статки в $1 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *