Карантин в Україні треба продовжити до 31 грудня – МОЗ

Карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусною інфекцією, треба продовжити в Україні до 31 грудня. Таку думку 12 жовтня висловив у ефірі “Громадського радіо” заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Ми будемо завтра ініціювати заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року. Також обмежать діяльність закладів громадського харчування до 22.00, ми пропонуємо це зробити”, – сказав він.

Головний санлікар України охарактеризував епідемічну ситуацію у країні як “загрозливу”, пов’язану з ростом кількості випадків захворювань на COVID-19 і госпіталізацій із таким діагнозом.

“Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни”, – пояснив Ляшко.

22 липня Кабінет Міністрів України видав постанову, якою залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюють “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

26 серпня в Україні продовжили адаптивний карантин до 1 листопада.

Станом на 12 жовтня в Україні зафіксували 265 454 випадки коронавірусної інфекції, зокрема 4420 – протягом останньої доби. Померло 5015 пацієнтів із COVID-19, одужало 114 410 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *